Červen 2012

Anoo...Prázdniny..

12. června 2012 v 22:10 | A.M. |  Keci,drby,srandičky
Blog pozastaven..Pomalu začínají prázdniny a já vážně nechci sedět jen u PC..Omlouvámse..Znovu rozjedu po prázdninách a nebo kdyby nebylo co dělat.. :)) Užijte si Prázdniny!!! :))**Engagement Ring

6. června 2012 v 21:42 | A.M. |  *News: Articles*

Když Liam přišel do klenotnictví Neila Lane, chtěl zásnubní prsten, který je neobvyklý, krásný a romantický..uvádí zdroj.
Liam Hemsworth koupil 3,5 karátový diamantový prsten s ručně vyřezanými diamantovými květinami se secesním vzorem. Je starožitný z 19. století.
,,Byl ručně vybroušený klem roku 1880 nebo 1890 a je jedinečný ve své původní podobě," řekl Lane. ,,V té době byly všechny ručně broušené takže je to na pohled opravdu fascinující a romantické." Dále řekl, že je to moderní design s historickým podtextem. ,,Září bez ohledu na to, jak Miley bude rukou pohybovat."
Dále podle informací požádal Miley Cyrus její tříletý přítel o ruku 31. května v okruhu jejích blízkých. Více informací se dozvíme v pátek, kdy vyjde magazín People.
Jaký na to máte názor? Myslím, že i když se zasnoubili teď, tak na to nebudou nějak spěchat..ale uvidíme! Já jsem každopádně za ně šťastná!!! ♥

Miley Cyrus & Liam Hemsworh Are Engaged!

6. června 2012 v 21:38 | A.M. |  ▼Miley Cyrus▼

Miley Cyrus a Liam Hemsworth se po třech letech chození zasnoubili!
Miley řekla pro magazín People: ,,Jsem tak šťastná že jsem zasnoubená a těším se na šťastný život s Liamem."
Liam svou přítelkyni požádal o ruku koncem května s monstrózním 3,5 karátovým diamantovým prstenem.
Miley se s Liamem setkala při natáčení filmu "The Last Song" a od té doby spolu chodí (2009). Miley na twitteru spekulace nijak nevyvrátila ale napsala tweet: ,,Život je krásný".