Červen 2010

'Liberty Walk Is For Abused Women'

28. června 2010 v 13:32 *Others*
Miley řekla pro MTV, že nové album Can't Be Tamed je k posílení postavení žen: ,,Myslím, že nejlepší je 'Tamed' a 'Liberty Walk'. Je to osvobození od všeho co si myslíte, že Vás drží zpátky. Myslím si, že to je opravdu důležité zvláště u dívek protože jim mnoho lidí říká 'Ne, nemůžeš to udělat' nebo 'Musíš to udělat protože to řekla máma, táta a učitel'. Jsou to její rady? Myslím, že je důležité to, co chcete dělat sami podle sebe do konce svého života."

O Liberty Walk: ,,Napsala jsem jí pro ženy, které uvízly ve vztazích, které nefungují a je to taneční píseň. Je to druh smutné balady ale je to píseň na párty. Je to o osvobození."

At Medical Center 25/6/2010

28. června 2010 v 13:31 *Photo*
Jé tak už to jde...děkuji za pomoc :-* Mám tu nové fotky ze včera. Holkám to slušelo ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Teploty rostou, v týdnu přijdou tropické třicítky

28. června 2010 v 13:28 Keci,drby,srandičky
Přelom června a července bude po šesti letech teplý a převážně slunečný, jasná obloha a tropické teploty se udrží po celý nadcházející týden. Za nádherné počasí může oblast vysokého tlaku vzduchu, která má nyní střed nad Pobaltím a vhání do Česka teplý vzduch od jihozápadu.
"Máme před sebou slunečný, tropický týden, numerické modely se zatím shodují, že by takovéto počasí mělo vydržet alespoň do 10. července," řekla Novinkám Dagmar Honsová z Meteopressu.

Pondělní bude s 28 stupni nejchladnější

Maximální teploty v České republice budou tento týden připomínat spíše středomořské letovisko. Nejchladnějším dnem z celého týdne bude pondělí, kdy se odpolední maxima vyšplhají na 24 až 28 stupňů.
V úterý se rtuť teploměru vyšplhá na 26 až 30 stupňů, od středy do pátku se nejvyšší hodnoty budou pohybovat mezi 27 až 31 stupni.
"Na víkend pak ukazují numerické modely dokonce hodnoty kolem 33 stupňů," prozdradila Honsová.
Zatímco v pondělí a v úterý bude podle ní zcela jasno, maximálně polojasno, od středy se mohou odpoledne a večer tvořit ojedinělé bouřky nebo přeháňky. "Ale měly by to být lokální jevy, nikterak intenzivní," dodala.

Paramore

4. června 2010 v 13:42 Klipy